Sukcesy

2017/18

Ida Piątkowska

- Finalistka etapu centralnego Zawodów Ogólnopolskich III stopnia Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Tomasz Konieczny

- Finalista etapu centralnego 47 Olimpiady Biologicznej (55 miejsce w Polsce)

- Finalista etapu centralnego 64 Olimpiady Chemicznej

Szymon Politowski

- Finalista etapu centralnego 64 Olimpiady Chemicznej

- III miejsce w biegu na 1500 m. w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w LA

- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

Zuzanna Adamek

- uczestniczka etapu centralnego  47 Olimpiady Biologicznej (67 miejsce w Polsce)

- wyróznienie w Olimpiadzie Ekologicznej Starostwa Powiatowego w Pile

Wojciech Kubacki

- laureat Ogólnopolskiego XXII Konkursu Chemicznego Wygraj Indeks Politechniki Gdańskiej

- Złoty Dyplom - Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego

Maria Wawrzyniak

- uczestniczka etapu okręgowego 47 Olimpiady Biologicznej

Jan Sokal

- uczestnik etapu okręgowego 47 Olimpiady Biologicznej

Laura Bednarska

- uczestniczka etapu okręgowego Olimpiady Lieratury i Języka polskiego

Paweł Grześ

- uczestnik etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

Anna Gamrot

- uczestniczka etapu Diecezjalnego Olimpiady Teologii Katolickiej (5 miejsce)

- II miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich

Borys Nowicki

- uczestnik etapu Diecezjalnego Olimpiady Teologii Katolickiej

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w szachach

Anita Białek

- Srebrny Dyplom - Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego

Zuzanna Meszyńska

- Srebrny Dyplom - Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego

Mateusz Magdziarz

- I miejsce w XVI Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego SUPERMATEMATYK

Szkolny Teatr "JO"

- tytuł finalisty XVIII Poznańskiego Festiwalu Teatrów "Marcinek", Poznań

- tytuł finalisty XIII Przeglądu Młodego Teatru Wielkopolski, Suchy Las

- II nagroda XXXVI Forum Teatrów Szkolnych, Czarnków

Mateusz Ponicki

- I miejsce - 50 m stylem klasycznym w Mistrzostwach Województwa w pływaniu

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

- II miejsce w Mistrzostwach Regionu w piłce siatkowej

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce siatkowej

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w halowej piłce nożnej 

- III miejsce w sztafecie szwedzkiej w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w LA

- III miejsce w Mistrzostwach powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

Wojciech Bukowy

- II miejsce w Mistrzostwach Regionu w piłce siatkowej

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce siatkowej

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w halowej piłce nożnej 

- III miejsce w sztafecie szwedzkiej w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w LA

- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

- I miejsce w Spartakiedzie Szkół Salezjańskich w piłce siatkowej

Dawid Filip

- II miejsce w Mistrzostwach Regionu w piłce siatkowej

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce siatkowej

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

- III miejsce w sztafecie szwedzkiej w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w LA

- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

- I miejsce w Spartakiedzie Szkół Salezjańskich w piłce siatkowej

Mateusz Kutz 

- II miejsce w Mistrzostwach Regionu w piłce siatkowej

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce siatkowej

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

- III miejsce w pchnięciu kulą w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego

- I miejsce w Spartakiedzie Szkół Salezjańskich w piłce siatkowej

Piotr Graczyk

- II miejsce w Mistrzostwach Regionu w piłce siatkowej

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce siatkowej

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w halowej piłce nożnej 

- I miejsce w Spartakiedzie Szkół Salezjańskich w piłce siatkowej

Paweł Stalęga

- II miejsce w Mistrzostwach Regionu w piłce siatkowej

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce siatkowej

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w halowej piłce nożnej 

- III miejsce w Mistrzostwach powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

- I miejsce w Spartakiedzie Szkół Salezjańskich w piłce siatkowej

Jakub Herbich

- II miejsce w Mistrzostwach Regionu w piłce siatkowej

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce siatkowej

- I miejsce w Spartakiedzie Szkół Salezjańskich w piłce siatkowej

Jadwiga Tyrka

- II miejsce Mistrzostwach Regionu w LA

Dominik Wegner

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w halowej piłce nożnej 

- III miejsce w sztafecie szwedzkiej w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w LA

- III miejsce w biegu na 800 m w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w LA

- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

- III miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich w piłce nożnej

Piotr Bednarz

- I miejsce w biegu na 110 m w Mistrostwach Powiatu Pilskiego w LA

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

Kajetan Górny

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w halowej piłce nożnej 

- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

- III miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich w piłce nożnej

Mateusz Kledzik

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w halowej piłce nożnej 

- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

- III miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich w piłce nożnej

Mikołaj Jerks

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w halowej piłce nożnej 

- III miejsce w chodzie na 3000 m w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w LA

- III miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich w piłce nożnej

Amelia Kania

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

- II miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich

Aleksandra Patelska

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

II miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich

Oliwia Janicka

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

Dominika Dobersztyn

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

Julia Kotarak

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

Emilia Rzemykowska

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

Julia Brąszkiewicz

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

Katarzyna Łoś

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

Anna Falecka

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

Kacper Skonieczny

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

Bartosz Michalski

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

Zuzanna Zielonka

- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w szachach

Kacper Jacak

- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w szachach

Nikodem Krajdocha

- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w szachach

Mateusz Tylka

- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

Tomasz Bąk

- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

- III miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich w piłce nożnej

Jakub Przybylski-Pawlinow

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w halowej piłce nożnej 

- III miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich w piłce nożnej

Tymoteusz Kulpa

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w halowej piłce nożnej 

- III miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich w piłce nożnej

Piotr Frąk

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w halowej piłce nożnej 

- III miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich w piłce nożnej

Jeremi Angowski

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w halowej piłce nożnej 

- III miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich w piłce nożnej

Kacper Paczyński

- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

Franciszek Reut

- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

Adrianna Nowocińska

- II miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich

Monika Jabłońska

- II miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich

Dominika Parecka

- II miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich

Joanna Kalwas

- II miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich

Kacper Kubiak

- III miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich w piłce nożnej

Wojciech Mróz

- III miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich w piłce nożnej

 

2016/17

Katarzyna Falecka

- Finalistka Zawodów Ogólnopolskich III stopnia Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

- Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego Politechniki Gdańskiej "Wygraj Indeks"

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

Tomasz Konieczny

- Laureat etapu okręgowego Ogólnopolskiej Olimpiady Biologicznej Szkół Ponadgimnazjalnych

- uczestnik etapu rejonowego Ogólnopolskiej Olimpiady Chemicznej

- Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego Prof. Świniarskiego w Toruniu

- Finalista V zjazdu Młodych Chemików w Gdańsku

Szymon Politowski

- uczestnik etapu rejonowego Olimpiady Języka Angielskiego

- uczestnik etapu rejonowego Ogólnopolskiej Olimpiady Chemicznej

- I miejsce w powiecie pilskim w Regionalnym Konkursie Matematycznym kl. I

- II miejsce w etapie powiatowym Olimpiady Ekologicznej Starostwa Powiatowego w Pile

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w LA, bieg na 1500 m.

Mikołaj Dawidziuk

- Finalista etapu okręgowego Olimpiady Historycznej

Magdalena Bulicz 

- Finalistka etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

- uczestniczka etapu okręgowego Olimpiady Biologicznej

Zuzanna Adamek

- Finalistka etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

- uczestniczka etapu okręgowego Olimpiady Biologicznej

- II miejsce w powiecie pilskim w Regionalnym Konkursie Matematycznym kl. I

Michał Lewandowski

- uczestnik etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

- I miejsce w Wielkopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Konsumenckiej

 Eryk Gaujard

- uczestnik etapu okręgowego Olimpiady Języka Francuskiego

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

Agnieszka Sierhej

- uczestniczka etapu okręgowego Olimpiady Biologicznej

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w szachach drużynowych

Janna Krawiec

- uczestniczka etapu rejonowego Olimpiady Języka Rosyjskiego

- III miejsce w Mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej

Denys Horbulia

- uczestnik etapu rejonowego Olimpiady Języka Rosyjskiego

Paulina Romanowska

- uczestniczka etapu rejonowego Olimpiady Matematycznej

- uczestniczka etapu rejonowego Ogólnopolskiej Olimpiady Chemicznej

- Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Politechniki Gdańskiej "Wygraj Indeks"

Pola Jelińska

- II miejsce w etapie powiatowym Olimpiady Ekologicznej Starostwa Powiatowego w Pile

- I miejsce w powiecie pilskim w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym "Supermatematyk"

Maria Wawrzyniak

- Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego Politechniki Gdańskiej "Wygraj Indeks"

Jan Sokal

- Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego Politechniki Gdańskiej "Wygraj Indeks"

Aleksandra Patelska

- III miejsce w powiecie pilskim w Regionalnym Konkursie Matematycznym kl. I

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

- III miejsce w Mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej

Julia Brąszkiewicz, Julia Kotarak, Anna Lipińska, Daria Obarska, Zofia Plata, Mateusz Wiebskowski

- Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie "30 laboratoriów na 30-lecie ADAMEDU" (10 tyś. zł. na wyposażenie pracowni chemicznej)

Szkolny Teatr "JO" (Dominik Słodowy, Zofia Michalska, Joanna Kowalska, Maria Megger, Maria Stępień, Radosław Palczak, Eryk Gaujard, Kacper Jacak, Mateusz Kledzik)

- I miejsce, Przegląd Teatrów Szkolnych w Pile

- wyróżnienie, XVII Poznański Ogólnopolski Festiwal Teatralny "MARCINEK"

- I miejsce, Ogólnopolski Testiwal Teatralny "LabOratorium Tatru" w Szczecinie

Mateusz Kutz

III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w pływaniu (styl dowolny)

III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w pływaniu drużynowym

- II miejsce w Rejonu Pilskiego w siatkowej piłce plażowej

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w LA, pchnięcie kulą

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkowej piłce plażowej

Mateusz Ponicki

II miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w pływaniu (styl klasyczny)

III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w pływaniu drużynowym

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

Wojciech Bukowy

- II miejsce w Rejonu Pilskiego w siatkowej piłce plażowej

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w LA, bieg na 3000 m.

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkowej piłce plażowej

- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

Karol Klusak

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w LA, bieg na 110 m. ppł.

Michał Patelski

III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w pływaniu drużynowym

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej 

Wojciech Bednarz

III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w pływaniu drużynowym

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

Dawid Filip

III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w pływaniu drużynowym

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

Jakub Korta

III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w pływaniu drużynowym

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

Adam Matuszewski

III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w pływaniu drużynowym

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

Borys Nowicki

III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w pływaniu drużynowym

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

Jan Roicki

III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w pływaniu drużynowym

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

Jan Lipiński

III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w pływaniu drużynowym

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

Oliwia Janicka

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

Julia Karnaś

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

Julia Kotarak

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

Emilia Rzemykowska

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

Adrianna Zdrenka

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

Julia Brąszkiewicz

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

Zofia Plata

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

Jan Spytek

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w szachach drużynowych

- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

Ksawery Chmielecki

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w szachach drużynowych

Rafał Ilnicki

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w szachach drużynowych

Mateusz Kledzik

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

Kacper Kubiak

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

Tymoteusz Kulpa

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

Dominik Wegner

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

Jacek Tadych

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

Paweł Stalęga

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

Jeremi Angowski

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

Milołaj Jerks

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

Kacper Jacak

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

Wiktoria Jaskółka

- III miejsce w Mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej

Weronika Lipowicz

- III miejsce w Mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej

Patrycja Buszka

- III miejsce w Mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej

Monika Jabłońska

- III miejsce w Mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej

Wiktoria Kruk

- III miejsce w Mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej

Kinga Wróbel

- III miejsce w Mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej

Oliwia Trzcińska

- III miejsce w Mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej

Wiktoria Kuligowska

- III miejsce w Mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej

Karol Czarnota

- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

Denis Horbulia

- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

Szymon Lipowicz

- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

Szymon Olecki

- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

Wojciech Troczyński

- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

Stanisław Tyrka

- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

 

2015/16

Katarzyna Falecka

- Laureatka zawodów Oręgowych II stopnia Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Kacper Ornat

- I m. w Wielkopolsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego English Ace

Agata Radowiecka

- Laureatka I etapu Olimpiady Chemicznej

- Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego Politechniki Gdańskiej "Wygraj Indeks"

- Finalistka III etapu Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego UAM w Poznaniu

Paulina Romanowska

- uczestniczka etapu rejonowego Olimpiady Matematycznej

Anastazja Tancogne

- uczestniczka etapu okręgowego Olimpiady Języka Francuskiego

Eryk Gaujard

- uczestnik etapu rejonowego Olimpiady Języka Francuskiego

Jarosław Rzepa

- Finalista Konkursu Matematycznego "Supermatematyk"

Feliks Czart

- Finalista Konkursu Matematycznego "Supermatematyk"

Maria Wawrzyniak

- Finalistka Konkursu Matematycznego "Supermatematyk"

Konieczny Tomasz

- Laureat I etapu Olimpiady Chemicznej

- Finalista Konkursu Matematycznego "Supermatematyk"

- Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego Politechniki Gdańskiej "Wygraj Indeks"

- Laureat V Festiwalu Młodych Chemików

Natalia Rudnicka

- Laureatka I etapu Olimpiady Biologicznej

Piotr Wasilewski

- Laureat I etapu Olimpiady Biologicznej

Igor Szymański

- Laureat Subregionalnej Olimpiady Ekologicznej

 

 

2014/15

Marcelina Kądziela

- Finalistka II etapu finału okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Jacek Dolny

- Finalista etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

- Finalista Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Filmie

Paweł Uszko

- Finalista Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Filmie

Paulina Romanowska

- I miejsce w Regionalnym Konkurskie Matematycznym kl. I woj. Wielkopolskiego

- I miejsce w Międzywojewódzkim Konkursie Matematycznym Supermatematyk kl. I

- Finalistyka etapu wojewódzkiego Konkursu Matematycznego Supermatematyk kl. I

Zuzanna Stolc

- II miejsce w Międzywojewódzkim Konkursie Matematycznym Supermatematyk kl. I

Katarzyna Buchholz

- I miejsce w Międzywojewódzkim Konkursie Matematycznym Supermatematyk kl. II

Natalia Szymków

- II miejsce w Międzywojewódzkim Konkursie Matematycznym Supermatematyk kl. II

Paweł Przybylski

- III miejsce w Międzywojewódzkim Konkursie Matematycznym Supermatematyk kl. II

Teatr szkolny

- Laureat Brązowej Maski Powiatowego Przeglądu Teatrów Szkolnych

 

2013/2014

 

Aleksandra Ramusiewicz

- Finalistka etapu centralnego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Marta Reysowska

- Laureatka zawodów III stopnia Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Małgorzata Syrek

- Laureatka zawodów II stopnia Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Magdalena Banaś

- Laureatka etapu okręgowego Olimpiady Biologicznej

- II m. w Ponadgimnazjalnej Olimpiadzie Ekologicznej Subregionu Płn. Wlkp.

- III m. w Olimpiadzie Ekologicznej Powiatu Pilskiego

Paulina Pawłowska

- Wyróżnienie w Ponadgimnazjalnej Olimpiadzie Ekologicznej Subregionu Płn. Wlkp.

- I m. w Olimpiadzie Ekologicznej Powiatu Pilskiego

Agata Radowiecka

- Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”

Paula Trawińska

- Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie „Energię czerpię z wody”

Jan Stępień

- Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Day by Day”

Katarzyna Buchholz

- I m. w Konkursie „Supermatematyk” kategorii klas I

Daniel Rola

- III m. w Konkursie „Supermatematyk” kategorii klas I

Szymon Kwiatkowski

- III m. w Konkursie „Supermatematyk” kategorii klas II

Wojciech Borkowski

- II m. w Ogólnopolskim Konkursie Logicznym „Bitwa na obrazki”

Martyna Michalak

- Nagroda za grę aktorską na Festiwalu Filmów Amatorskich „Klaps”

Oskar Żerkowski

- Nagroda za montaż na Festiwalu Filmów Amatorskich „Klaps”

„Roxy” (projekt filmowy zrealizowany przez uczniów LOTS i GTS pod kierunkiem prof. Joanny Muzioł

- III m. na Festiwalu Filmów Amatorskich „Klaps”

- Wyróżnienie Macieja Ślesickiego (reżysera) podczas pokazu filmów krótkometrażowych w Warszawskiej Szkole Filmowej

- Wyróżnienie na Przeglądzie Filmów Krótkometrażowych „5 minut z życia”

Kamila Czyż

- I m. w biegu na 1500 m. na Mistrzostwach Rejonu w LA

Dominika Zając

- II m. w biegu na 200 m. na Mistrzostwach Rejonu w LA

Patrycja Zahorska

- III m.  w biegu na 400 m. na Mistrzostwach Rejonu w LA

Adrianna Czapiewska

- III m. w skoku wzwyż na  Mistrzostwach Rejonu w LA

Mateusz Kubiak

 - III m.  w biegu 110 mpł. na Mistrzostwach Rejonu w LA

Sukcesy odniesione drużynowo na Mistrzostwach Powiatu:

I m. szachy drużynowe

I m. piłka ręczna – chłopcy

II m. pływanie drużynowe

III m. biegi przełajowe

III m. sztafeta 4x400 m. – chłopcy

III m. piłka ręczna – dziewczęta

III m. piłka nożna - chłopcy

 

2012/2013

 

Bartosz Bilejczyk

- Finalista XXVI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

- Laureat Konkursu Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce im. prof. K. Sokołowskiego

Paulina Birula

- Finalistka XXVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

- I m. w XV Olimpiadzie Ekologicznej Powiatu Pilskiego

Paweł Basarewski 

- Finalista XXVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

- III m. w XV Olimpiadzie Ekologicznej Powiatu Pilskiego

Gabriel Wieczorek

- wyróżnienie pracy badawczej w 42 Olimpiadzie Biologicznej

Aleksandra Ramusiewicz

- Laureatka etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Marta Reysowska

- Laureatka etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Błażej Kula

- Finalista etapu okręgowego Olompiady Fizycznej

Wojciech Borkowski

- III m. w Wielkopolskim Konkurskie Matematycznym SUPERMATEMATYK

- II m. w X Regionalnym Konkursie "Matematyczny Orzeeł"

 

Paulina Czajka

- Finalistka Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej

Dominika Zając

- III m. w biegu na 200 m. w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w LA

Katarzyna Karpińska, Zofia Gródecka, Martyna Chrząszcz, Dominika Zając

- III m. w sztafecie 4 x 100 m. w Mistrzostwach Regionu Pilskiego w LA

Agnieszka Ziętowska, Marta Zawielak, Karolina Januszewska, Aleksandra Dobersztyn, Zuzanna Kwiatkowska, Hanna Komasińska, Oliwia Humińska, Agnieszka Pogorzelska, Marek Stefaniak, Agata Chełmińska, Paulina Pawłowska, Patrycja Gburczyk

- III m. w Polsce, XII m. na świecie w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego EF CHALLENGE

 
2011/2012

Ewa Grelowska
- Laureat etapu centralnego Olimpiady Biologicznej

Błażej Kula
- Finalista etapu regionalnego Olimpiady Fizycznej

Klaudia Konera
- Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Prymas Polski Kard. August Hlond – Bogu i Ojczyźnie”

Bartosz Bilejczyk
- II m. w IX Regionalnym Konkursie Matematycznym „Matematyczny orzeł” kl. II
- II m. w X edycji Międzywojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Supermatematyk” kl. II

Tomasz Buchholz
- III m. w X edycji Międzywojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Supermatematyk” kl. II

Ignacy Skorupski
- II m. w X edycji Międzywojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Supermatematyk” kl. I

Wojciech Borkowski
- III m. w X edycji Międzywojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Supermatematyk” kl. I

Zuzanna Czarnota
- III m. w IX Regionalnym Konkursie Matematycznym „Matematyczny orzeł” kl. II

 

2010/2011

Aleksandra Ciepielewska
- Laureatka etapu okręgowego w Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego

Danuta Maciejewska
- Laureatka etapu regionalnego Olimpiady Historycznej

Ewa Grelowska
- II nagroda w półfinale ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego

 

2009/2010

Danuta Maciejewska
- Finalistka etapu centralnego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
- Finalistka etapu regionalnego Olimpiady Historycznej

Przemysław Zybek
- Laureat etapu centralnego Olimpiady Biologicznej

Remigiusz Olszewski
- II miejsce w biegu na 200 m na Mistrzostwach Polski w LA

Krzysztof Zawistowski
- III miejsce w biegu na 1500 m na Mistrzostwach Województwa w LA


2008/2009

Agata Matysiak
- Laureatka Olimpiady Teologii Katolickiej

Przemysław Zybek
- Laureat etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
- Uczestnik etapu centralnego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Przemysław Zybek
- Laureat części pierwszej Olimpiady Biologicznej

Wojciech Szwajkowski
- Nagroda (wycieczka) w Międzynarodowym Konkursie matematycznym "Kangur 2009"

Remigiusz Olszewski
- III miejsce w Halowych Mistrzostwa Polski Juniorów - 60 m

Krzysztof Zawistowski
- I miejsce w Mistrzostwach Województwa w LA - 1500 m

 

2007/08

Robert Siwek
- laureat Olimpiady Artystycznej – sekcja muzyki

Jagoda Kitela
- laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego "DEKALOG 89"

Magdalena Nowak
- laureatka etapu okręgowego w Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego

Wojciech Szwajkowski
- nagroda "Srebrny Kangur" w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2008"

 

2006/07

Robert Siwek
- laureat Ogólnopolskiego Konkursu "Z poprawną polszczyzną na co dzień"

Urszula Skawińska
- laureatka Ogólnopolskiego Konkursu "Z poprawną polszczyzną na co dzień"

Joanna Kempińska
- laureatka Ogólnopolskiego Konkursu "Z poprawną polszczyzną na co dzień"

Anna Połczyńska
- laureatka Ogólnopolskiego Konkursu "Książka - wariacje na temat"

Andrzej Janik
-laureat Ogólnopolskiego Konkursu "Książka - wariacje na temat"

Przemysław Rogala
- laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur 2007"

 

2005/06

Ariadna Zybek
- finalistka zawodów III stopnia Olimpiady Biologicznej

Michał Dopierała
- finalista zawodów III stopnia Olimpiady Biologicznej

Michał Dopierała
- I miejsce w etapie wojewódzkim Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Przemysław Rogala
- laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur 2006" w kategorii Senior

Andrzej Janik
- laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur 2006" w kategorii Senior

Piotr Kierzkowski
- laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur 2006" w kategorii Junior

Mateusz Ratajczak
- laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur 2006" w kategorii Junior

Piotr Włodarczyk
- laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur 2006" w kategorii Junior

Zespół teatralny
- III miejsce w Ogólnopolskim Przegląd Teatrów Szkolnych w Józefowie

Zespołowo:
Monika Umperowicz,
Weronika Fijałkowska,
Karolina Ciechanowska,
Łukasz Buszkiewicz,
Aleksandra Kühn,
Urszula Skawińska
- Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "108 błogosławionych wśród nas"

Maciej Kubacki
- Finalista etapu okręgowego Olimpiady Historycznej

 

2004/05

Michał Dopierała
- finalista etapu wojewódzkiego XX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Karol Świergosz
- finalista etapu centralnego Olimpiady Historycznej

Przemysław Rogala
- nagroda rzeczowa w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2005"

Andrzej Janik
- nagroda rzeczowa w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2005"

 

2003/04

Marta Sawościanik
- laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Arsenał Pamięci"

Maciej Kubacki
- laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Arsenał Pamięci"

Jan Ciećkowski
- laureat "wojewódzkiego Konkursu Historycznego"
- III miejsce w Wielkopolsce

Karol Świergosz
- laureat konkursu historycznego - etap wojewódzki
- II miejsce w Wielkopolsce

Karol Świergosz
- uczestnik "Centralnej Olimpiady Historycznej"

Karol Świergosz
- laureat "Okręgowej Olimpiady Historycznej"

 

2002/03

Mikołaj Iwański
- Laureat Olimpiady Historycznej

Karol Świergosz
- Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego - DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO.

Karol Świergosz
- I miejsce w konkursie "STAROŻYTNOŚĆ" zorganizowanym przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie - maj 2003.

Tomasz Wasiluk
- finalista okręgowego etapu Olimpiady Literatury i Języka Polskiego - Bydgoszcz, styczeń 2003.

Marianna Gerasimow
- finalistka okręgowego etapu Olimpiady Języka Angielskiego - Poznań, styczeń 2003.

Paweł Drożdż
- finalista okręgowego etapu Olimpiady Języka Angielskiego - Poznań, styczeń 2003.

Zespół teatralny
- I miejsce na Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Szkolnych Katolickich szkół średnich - Józefów, czerwiec 2003.

Dawid Terczyński
- II miejsce w Mistrzostwach województwa w Biegach Przełajowych - Poznań, 2002.

Martyn Łebedyński
- II miejsce w Mistrzostwach województwa w Lekkiej Atletyce w skoku wzwyż - Poznań, 2003.