I MIEJSCE W POWIECIE W PIŁCE SIATKOWEJ

I Miejsce w Finale Mistrzostw Powiatu w Piłkę Siatkową

W dniu 01. 03.2018 r.  w hali sportowej ZSG odbył się Finał Mistrzostw Powiatu  w Piłkę Siatkową Chłopców. O mistrzostwo  walczyły cztery najlepsze zespoły po dwóch rundach rozgrywek  – zwycięzcy grup z poprzedniej rundy ( ZSG,  I LO -Piła , ZS im. St. Staszica, LOTS ). Mecze jak zwykle przysporzyły kibicom wielu emocji, a opiekunom i trenerom sytuacji bliskich zawałowi serca . Zespół LOTS wygrał spotkanie półfinałowe z       I LO i finałowe z ZS im. St. Staszica,  aby w końcowej klasyfikacji  wywalczyć oczekiwany tytuł MISTRZA POWIATU i awans do kolejnej fazy rozgrywek rejonowych. Warto zaakcentować fakt, że drużyna LOTS w tej dyscyplinie sportu po raz pierwszy stanęła na najwyższym stopniu podium tychże zawodów, a obecna ekipa siatkarzy to najbardziej zgrana i skuteczna drużyna w dwudziestoletniej historii szkoły. Szczególne  podziękowania za wsparcie swoją obecnością i słowem w kluczowych chwilach dla Ks. Darka , a dla zawodników jeszcze raz gratulacje i słowa uznania oraz powodzenia w zawodach szczebla rejonowego.