Złote Liceum 2020 - Perspektywy

Konsultacje on-line

  KONSULTACJE 2020-21    
    online w godz. 15:30-17:00    
        konsultacje
lp. imię nazwisko przedmiot dzień
         
1 Magdalena Andrysiak j.niemiecki środa
2 Artur Baran j.niemiecki poniedziałek
3 s.Maria Bihun religia wtorek
4 Anna Boguszczak - Sudnikowicz historia wtorek
5 Małgorzata Borucka matematyka wtorek
6 Ewa Buchholz matematyka środa
7 Marcin Buszka fizyka czwartek
8 Kornelia Cimcioch geografia
wdżwr
środa
9 Małgorzata Drab j. polski czwartek
10 ks. Witold Drzyzgiewicz religia  
11 Zofia Finka chemia wtorek
12 Mariusz Frankowski historia poniedziałek
13 Ewa Gerasimow geografia środa
14 Sławomir Graczyk informatyka środa
15 Katarzyna Grus - Matyla j.niemiecki poniedziałek
16 Maria Gutowska-Lenartowicz j.angielski
chemia
środa
17 Teresa Jakubiec j.niemiecki czwartek
18 Karolina Jakubowska-Kargol wos
edb
czwartek
19 Jolanta Jelińska matematyka czwartek
20 Magda Juszczak biologia poniedziałek
21 ks.Stanisław Kąkol religia  
22 Alicja Kieca chemia środa
23 Lilianna Komasińska j.angielski  
24 Aleksandra Krupowicz historia
WOS
czwartek
25 Marta Książek - Róg j.angielski wtorek
26 Maria Kubica j.polski środa
27 Sylwia Kubica j.polski czwartek
28 ks. Artur Kucharski religia  
29 Lucyna Lemanczyk - Jasiak biologia piątek
30 Emilia Ludka geografia  
31 Weronika Majewska wf L4
32 Małgorzata Malczewska matematyka środa
33 Regina Matejek j.angielski piątek
34 Lidia Matuszewska j.polski czwartek
35 Agnieszka Matyla j.angielski piątek
36 Sebastian Matyla informatyka środa
37 Adrianna Megger plastyka  
38 Joanna Muzioł j.polski czwartek
39 Joanna Odor j.polski wtorek
40 Aldona Olechnowicz - Olejnik fizyka środa
41 Karolina Pettke muzyka wtorek
42 ks. Dariusz Presnal religia  
43 Marlena Przybył j. francuski  
44 Tomasz Róg j.angielski poniedziałek
45 Katarzyna Różnowska wf czwartek
46 Marlena Sikora chemia poniedziałek
47 Małgorzata Skibicka fizyka poniedziałek
48 Ilona Stadnik-Kłos j.angielski  
49 Roman Subdarzewski wf czwartek
50 Barbara Wasilewska - Mielczarek j. łaciński poniedziałek
51 Ewelina Wącisz j.angielski piątek
52 Radosław Wącisz wf piątek
53 Dorota Wierzbicka - Kanarek matematyka piątek
54 Katarzyna Witosławska biologia środa
55 Julita Zalewska geografia wtorek
56 Marek Zientkowski informatyka L4
  KONSULTACJE 2020-21    
    online w godz. 15:30-17:00    
        konsultacje
lp. imię nazwisko przedmiot dzień
         
1 Magdalena Andrysiak j.niemiecki środa
2 Artur Baran j.niemiecki poniedziałek
3 s.Maria Bihun religia wtorek
4 Anna Boguszczak - Sudnikowicz historia wtorek
5 Małgorzata Borucka matematyka wtorek
6 Ewa Buchholz matematyka środa
7 Marcin Buszka fizyka czwartek
8 Kornelia Cimcioch geografia
wdżwr
środa
9 Małgorzata Drab j. polski czwartek
10 ks. Witold Drzyzgiewicz religia  
11 Zofia Finka chemia wtorek
12 Mariusz Frankowski historia poniedziałek
13 Ewa Gerasimow geografia środa
14 Sławomir Graczyk informatyka środa
15 Katarzyna Grus - Matyla j.niemiecki poniedziałek
16 Maria Gutowska-Lenartowicz j.angielski
chemia
środa
17 Teresa Jakubiec j.niemiecki czwartek
18 Karolina Jakubowska-Kargol wos
edb
czwartek
19 Jolanta Jelińska matematyka czwartek
20 Magda Juszczak biologia poniedziałek
21 ks.Stanisław Kąkol religia  
22 Alicja Kieca chemia środa
23 Lilianna Komasińska j.angielski  
24 Aleksandra Krupowicz historia
WOS
czwartek
25 Marta Książek - Róg j.angielski wtorek
26 Maria Kubica j.polski środa
27 Sylwia Kubica j.polski czwartek
28 ks. Artur Kucharski religia  
29 Lucyna Lemanczyk - Jasiak biologia piątek
30 Emilia Ludka geografia  
31 Weronika Majewska wf L4
32 Małgorzata Malczewska matematyka środa
33 Regina Matejek j.angielski piątek
34 Lidia Matuszewska j.polski czwartek
35 Agnieszka Matyla j.angielski piątek
36 Sebastian Matyla informatyka środa
37 Adrianna Megger plastyka  
38 Joanna Muzioł j.polski czwartek
39 Joanna Odor j.polski wtorek
40 Aldona Olechnowicz - Olejnik fizyka środa
41 Karolina Pettke muzyka wtorek
42 ks. Dariusz Presnal religia  
43 Marlena Przybył j. francuski  
44 Tomasz Róg j.angielski poniedziałek
45 Katarzyna Różnowska wf czwartek
46 Marlena Sikora chemia poniedziałek
47 Małgorzata Skibicka fizyka poniedziałek
48 Ilona Stadnik-Kłos j.angielski  
49 Roman Subdarzewski wf czwartek
50 Barbara Wasilewska - Mielczarek j. łaciński poniedziałek
51 Ewelina Wącisz j.angielski piątek
52 Radosław Wącisz wf piątek
53 Dorota Wierzbicka - Kanarek matematyka piątek
54 Katarzyna Witosławska biologia środa
55 Julita Zalewska geografia wtorek
56 Marek Zientkowski informatyka L4