Złote Liceum 2020 - Perspektywy

KONSULTACJE W SZKOLE DLA KLAS VII - VIII, I - II LO

  1. Konsultacje w szkole odbywać się będą zgodnie z obowiązującym planem do 24.06.2020 (włącznie)

za wyjątkiem –                10.06

17.06

18.06

25.06

26.06

DZIEŃ godz. NAUCZYCIEL PRZEDMIOT S. NAUCZYCIEL PRZEDMIOT S. NAUCZYCIEL PRZEDMIOT S.
PON 12:50-13:35 Skibicka M. fiz.SP, LO, przeds. LO P2 Malczewska M. matem. kl. 7 i LO 118      
  13:45-14:30 Borucka M. matem. kl. I LO 116 Jakubiec T. j. niemiecki SP, LO 222 Kieca A. chemia, 2 LO 3
  14:40-15:25 Witosławska K. biologia LO 106 Odor J. j. polski kl 7 218 Kieca A. chemia, SP 3
  15:35-16:20 Wącisz E. j. ang 2c/2d 220       Kieca A. chemia, 1 LO 3
  16:30-17:15 Drab M. j. polski LO 15            
WT 12:50-13:35 Finka Z. chemia SP 1            
  13:45-14:30 Jelińska J. mat SP 118 Kanarek D. mat 2 LO 117 Krupowicz A. wos LO 15
  14:40-15:25 Jelińska J. mat LO 118 Kanarek D. mat 1 LO 117 Krupowicz A. historia SP 15
  15:35-16:20       Matuszewska L. j. polski LO 16 Pettke K. muzyka SP 121
  16:30-17:15 Książek-Róg M. j. ang 1b/1d 225 Baran A. j. niemiecki SP. LO 221 Pettke K. muzyka LO 121
ŚR 12:50-13:35 Jasiak L. biol LO 118       Zalewska J. geografia kl. 7 3
  13:45-14:30 Jasiak L. biol SP 118 Borucka M. matem. kl. II LO 116 ks. Dyrektor religia LO 106
  14:40-15:25 Róg T. j. ang 1a/1c 121 Matejek R. j. ang kl. 8c 218 Sudnikowicz A. hist 2a 120
  15:35-16:20 Frankowski M. historia 1e P1 Książek-Róg M. j. ang 2c/2d 225 Sudnikowicz A. hist, HiS LO 120
  16:30-17:15 Frankowski M. historia 1a P1 Kubica S. j. polski SP, LO 17 Sudnikowicz A. hist kl. 8 SP 120
CZW 12:50-13:35 Andrysiak M. j. niemiecki SP 222 Krause A. j. ang 1b/1d 220      
  13:45-14:30 Róg T. j. ang 1b/1d 121 Krause A. j. ang 1f/1h 220 Matejek R. j. ang 2a/2b 218
  14:40-15:25 Róg T. j. ang 1e/1g 121 Gutowska M. j. ang 7a/7b 205 Matejek R. j. ang 7a/7b 218
  15:35-16:20 Buszka M. fizyka SP 6 Kargol K. wos, edb kl. 8 P1      
  16:30-17:15       Kargol K. his, edb LO P1 Gerasimow E. geog.,przeds.LO 106
PT 12:50-13:35 Książek-Róg M. j. ang 1e/1g 225 Wącisz E. j. ang 1e/1g 220 Matyla A. j. ang 2c/2d 207
  13:45-14:30 Książek-Róg M. j. ang 2a/2b 225 Wącisz E. j. ang 1a/c 220 Matyla A. j. ang 2a/2b 207
  14:40-15:25 Cimcioch K. geografia SP, LO 3 Wącisz E. j. ang 7a/7b 220 Matyla A. j. ang 1f/1h 207
  15:35-16:20 Gutowska M. j. ang 1f/1h 205 Krajewski S. chemia LO P2 Matyla A. j. ang 1a/1c 207
  16:30-17:15