Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

 

 

Laureaci:

2016-17

Mikołaj Izban                         - matematyka

                                              - chemia

Paweł Szmagliński                  - chemia

Patryk Zubilewicz                   - chemia

Wojciech Szaefer                    - fizyka

Hanna Szafrańska                   - matematyka

Mateusz Golisz                       - geografia

Weronika Figiel                      - matematyka

Filip Drozdov                         - j. rosyjski

2015-16

 

Szymon Politowski                - chemia

                                        - biologia

                                        - fizyka

                                        - matematyka

                                        - historia

                                        - geografia

                                        - j. angielski

Zuzanna Adamek                - biologia

                                        - chemia

Anna Bulicz                         - matematyka

                                        - chemia

Pola Jelińska                         - biologia

                                          - chemia

Mikołaj Dawidziuk                  - historia

Mikołaj Izban                         - geografia

Joanna Krawiec                      - j. rosyjski

 

2014-15

                                    Tomasz Konieczny III            - fizyka

                                                                            - chemia

                                                                            -  matematyka

Szymon Politowski II             - chemia

                                        - j. angielski

Mateusz Kasprzak III             - historia

Jan Sokal III                        - matematyka

Michał Lewandowski III          - j. polski

Zuzanna Adamek II               - biologia

 

2013-14

Paulina Romanowska  III       - matematyka

                                         - chemia

Szymon Politowski I              -  j. angielski

Szymon Bielak III                 - chemia

                                        - j. angielski

Michał Patelski III                - chemia

Karol Czarnota III                - chemia

 

2012-13

Agata Radowiecka III             - chemia

Katarzyna Buchholz III             - chemia

Kacper Ornat III                     - chemia

2011-12

    Pamela Politowska III            - historia

                                               - geografia

                                               - fizyka

                                               - biologia

   Urszula Czarnota III                - chemia

                                                        - fizyka

  Karolina Pietrusza   III              - j. polski

 

2010-11

                                  Paweł Janicki III                     - chemia

                                                                             - matematyka

                                  Adam Pelczyk III                    - geografia

                                  Marcin Ptasznik III                  - język polski

                                  Arkadiusz Puka III                   - historia

 

2009-10

 Jowita Stasiewicz III              - chemia

                                          - biologia

2008-9

                               Jowita Stasiewicz II                - język polski

 

2007-8                

         Miłosz Dobersztyn III            - chemia

         Maciej Krupowicz III             - chemia

        Przemysław Borowiak III       - historia,

       - chemia

        Joanna Juźków III                 - chemia

2006-7                

      Przemysław Zybek kl. III         - chemia

      Andrzej Osiecki III                 - geografia

2004-5                

     Robert Siwek kl. III                - chemia

2003-4                

     Łukasz Cysewski III                  - matematyka

2002-3                

     Maria Kurzyk III                     - chemia

     Rafał Gryszkiewicz III             - chemia

2001-2                

    Rafał Gryszkiewicz II             - chemia

            Krzysztof Jurewicz III            - chemia

 

 

Finaliści:

2016-17

Mikołaj Izban                         - fizyka

Wiktoria Kończak                   - j. polski

                                                   Julia Opiłowska                      - j. angielski

Igor Warszawski                      - j. angielski

Marcin Czopek                       - j. angielski

2015-16

                                          Zuzanna Glamowska              - geografia

                                          Piotr Pawłowski                     - historia

 2014-15

Szymon Politowski II             - fizyka

Jarosław Rzepa III                 - chemia

Mikołaj Dawidziuk II             - historia

Anna Bulicz II                        - j.polski

 2013-14

Mateusz Kasprzak III             - historia

Tomasz Konieczny II             - geografia

 

2012-13

Kacper Ornat III                    - historia

Maria Matusiak III                 - j.polski

Mateusz Janik III                   - j.polski

2011-12

Agata Chełmińska        III              - biologia
Urszula Czarnota          III             - matematyka
Szymon Kwiatkowski III                 - matematyka
Kinga Kubanek III                         - chemia

2010-2011

Ignacy Skorupski III              - geografia

                                 - historia

Pamela Politowska II             - geografia

Paweł Janicki III                     - historia

2009-10

                                      Paweł Basarewski III              - historia,

         - geografia

Jakub Śpiewak III                - matematyka,

                   - chemia,

                   - fizyka

Tomasz Buchholz III              - matematyka,

- chemia,

                   - geografia

Paweł Janicki II                      - matematyka

Jowita Stasiewicz III              - geografia,

Sara Angowska III                 - geografia

Alan Bartol III                        - fizyka

Błażej Kula III                        - fizyka

Paulina Birula III                     - chemia

2008-9

                                      Kacper Buchtmann III            - język niemiecki

2007-8

Kamila Kaletka III                  - j. angielski

                   Sonia Forszpaniak III              - j. niemiecki

Przemysław Borowiak III         - matematyka

Natalia Łukasiewicz III           -chemia

2006-7

Marek Wasilczyk kl. III              - geografia

Paweł Okupniak kl. III             - geografia

Wojciech Szwajkowski kl. III     - fizyka

- matematyka

Kaletka Kamila kl. II              - j. angielski

2005-6

Patrycja Zubko III                    - j. niemiecki

Veronika Korbut III                   - j. niemiecki

Wojciech Szwajkowski II           - matematyka

   - fizyka

2004-5

Piotr Włodarczyk III                  - chemia

                                           - matematyka

Michał Wysocki III                  - matematyka

Jakub Tomczyk III                  - matematyka

Tomasz Gramza III                - historia

 

2003-4

Patrycja Zubko I                   - j. niemiecki

Łukasz Wysocki III                - historia

Wojciech Stanke III                - historia

Andrzej Janik III                    - matematyka

Magdalena Kosela III             - biologia

2002-3

                            Karol Lubiński III                - język angielski

                            Maciej Kubacki III              - historia

2001-2

                            Karol Świergosz III             - chemia

                                                                  - geografia