Złote Liceum 2019 - Perspektywy

KONKURSY 2018-19

SZKOŁA PODSTAWOWA

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY PINGWIN 2018

Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

kl. 7

Szymon Musiał  - 1 miejsce w kraju – grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Zuzanna Wiesiołek -  9 miejsce w kraju – dyplom wyróżnienia

 

kl. 8

Laura Konarska - 5 miejsce w kraju – dyplom laureata, nagroda książkowa

Gabriela Kurzac - 7  miejsce w kraju – dyplom wyróżnienia

Michał Blechacz  - 9 miejsce w kraju – dyplom wyróżnienia

Koordynator: Ewelina Wącisz26.11.2018r.

 

XVIII Olimpiada Ekologiczna Powiatu Pilskiego w roku szkolnym 2018/2019

szkoły podstawowe

Laureatami etapu szkolnego zostali uczniowie:

  1. Maksymilian Górny kl VIII A
  2. Laura Konarska kl VIII A
  3. Wiktoria Pyszewska kl VIII B

Laureatką etapu gminnego została:

  1. Laura Konarska, która zdobyła w wymienionym etapie wyróżnienie (siódme miejsce). W związku z tym uczennica awansowała do XI Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski.

 

“Wielkopolski Powstaniec w Pile”

pod patronatem Prezydenta Miasta Piły, organizator: Biblioteka Pedagogiczna w Pile

 

1 miejsce drużynowo: Łukasz Czarnecki, Anna Wędrychowicz, Michał Najdek, Igor Budzyński, Maksymilian Cieślewicz,

 

2 miejsce dużynowo: Wiktoria Pyszewska, Alicja Buwaj, Krzysztof Kleszcz, Paweł Radeberg.

 

Olimpiada Matematyczna Juniorów

Uczestnicy zawodów II stopnia szkół podstawowych: Laura Konarska 8a. Łukasz Czarnecki 8a, Krzysztof Kleszcz 8b i Małgorzata Buchholz 8c.

 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

Laura Konarska kl. 8 – finalistka etapu rejonowego

Aleksandra Glamowska kl. 8 – finalistka etapu rejonowego

 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Maksym Cieślewicz kl. 8 – finalista etapu rejonowego

Anna Domagalska kl. 8 – finalistka etapu rejonowego

Laura Konarska kl. 8 – finalistka etapu rejonowego

Szymon Kurt kl. 7 - finalista etapu rejonowego

 

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

Maksym Cieślewicz kl. 8 – finalista etapu rejonowego

Krzysztof Kleszcz kl. 8 - laureat etapu wojewódzkiego

Małgorzata Buchholz kl. 8  – finalistka etapu wojewódzkiego

Anna Domagalska kl. 8 – finalistka etapu rejonowego

Laura Konarska kl. 8  – laureatka etapu wojewódzkiego

 

WOJEWÓDZKI KONKURS FIZYCZNY

          Maksym Cieślewicz kl. 8 – finalista etapu rejonowego

 

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY

Laura Konarska kl. 8 – finalistka etapu rejonowego

 

 

 

GIMNAZJUM

 

 

XVIII Olimpiada Ekologiczna Powiatu Pilskiego w roku szkolnym 2018/2019

gimnazjum

Laureatami etapu szkolnego zostali:

  1. Adam Domaradzki z kl III α
  2. Mateusz Juszczak z kl III γ
  3. Piotr Trusiewicz z kl III β

Laureatem etapu gminnego został:

  1.  Piotr Trusiewicz, który zdobył w wymienionym etapie wyróżnienie (ósme miejsce). W związku z tym uczeń awansował do XI Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski.

 

XIII Konkurs Wiedzy o Antyku

orgaznizowany przez Instytut Filologii Klasycznej UAM,

 

Oliwia Piluszczyk  - awans do etapu finałowego (28 marca)

Amelia Pietrzak  - awans do etapu finałowego (28 marca)

 

 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

Tomasz Koźmiński kl. 3 – finalista etapu rejonowego

Oliwia Pawlak kl. 3 – finalistka etapu rejonowego

Adrianna Ryczek kl. 3 – finalistka etapu rejonowego

 

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY

            Zofia Drożdż kl. 3 – finalista etapu wojewódzkiego

            Franciszek Krzyśko  kl. 3 – finalistka etapu rejonowego

 

WOJEWÓDZKI KONKURS FIZYCZNY

Wojciech Kosela kl. 3 – finalista etapu rejonowego

 

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

            Zofia Drożdż kl. 3 – finalista etapu rejonowego

Wiktoria Karabasz kl. 3 – finalistka etapu rejonowego

 

            Franciszek Krzyśko kl. 3 - finalistka etapu wojewódzkiego

            Wojciech Kosela kl. 3 - finalistka etapu wojewódzkiego

Tomasz Koźmiński kl. 3 - finalistka etapu wojewódzkiego

Oskar Słomion kl. 3 – finalista etapu rejonowego

Marek Rewoliński kl. 3 – finalista etapu rejonowego